Product information
| Elektrodu tips | Metināšanas tērauds |
|---|---|
| Elektrodu tepe/pinums | Rutila-celulozes |
| Garums | 350 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 80 - 110 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | Atlantic |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 1.0 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502152041 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ELECTRODES CHE40 D3.2 1.0KG