Product information
| Elektrodu tips | Metināšanas tērauds |
|---|---|
| Elektrodu tepe/pinums | Rutila-celulozes |
| Garums | 300 mm |
| Ieteicamais strāvas stiprums | 50 - 80 A |
| Metināšanas strāvas tips | Mainīgs/nemainīgs |
| Produkta veids | Elektrods |
| Zīmols | Atlantic |
| Diametrs | 2.0 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 1.0 |
| Papildus informācija | Elektrodu tips: Metināšanas tērauds. Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes. Ieteicamais strāvas stiprums: 50 - 80A. Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502151889 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ELECTRODES CHE40 D2.0 1.0KG