Product information
| Tarifu skaits | 1 |
|---|---|
| Maksimālā strāva | 45 A |
| Bāzes strāva | 5 A |
| Uzskaites spriegums | 230 V |
| Fāžu skaits | 1 |
| Produkta veids | Skaitītāji |
| Zīmols | ETI |
| Impulsu frekvence, imp./kWh | 1000 |
| Platums | 18 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Spriegums: 5-45 A. Krāsa: Balta |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500979374 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ELECTRIC METER MODULAR 1F DEC-1