DRILL SET MET.DEWALT DT5911-QZ 1-10MM
Product code: 502556616
€4,96
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Diametrs | 1 mm, 10 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Dewalt |
| Darbības zonas garums | 7 cm |
| Svars | 0.213 kg |
| Urbja tips | HSS-R |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Metāla urbju komplekts Dewalt Extreme DT5935-QZ, metāla, vītņveida, taisne, 1 mm x 13.3 cm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Barcode | 502556616 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DRILL SET MET.DEWALT DT5911-QZ 1-10MM