Product information
| Garums | 13.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Morzes konuss |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 8.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Barcode | 500203235 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DRILL FOR WOOD 10X85X135MM D-07098