Product information
| Garums | 8 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.012 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500872439 |
• Enhanced drill bits made from durable carbide, providing maximum lifespan and good durability.
• With centering tips for precise drilling without slipping
• Can be used at low speed and without a hammer function.
• No cooling required
• Tile drill suitable for soft tiles, ceramics, and stainless steel processing.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DRILL FOR TILES 6X80 MM