Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ETI |
| Moduļu skaits | 36 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Augstums | 535 mm |
| Platums | 319 mm |
| Dziļums | 144 mm |
| Komplekts | Skavas PE/N |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500955395 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISTRIBUTION BOX ECH36PT IP65 36 MOD