DISRUPTION BOX INSTALLATION ECM36PO IP40 36MOD
€17,51
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ETI |
| Moduļu skaits | 36 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 482 mm |
| Platums | 283 mm |
| Dziļums | 106 mm |
| Komplekts | Skavas PE/N |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500955382 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISRUPTION BOX INSTALLATION ECM36PO IP40 36MOD