DISCS FOR CUTTING STAINLESS STEEL 115X22X1
Product code: 500556673
€0,74
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1 mm |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.025 kg |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 13300 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Barcode | 500556673 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISCS FOR CUTTING STAINLESS STEEL 115X22X1