Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.7 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.5 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Flīzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6650 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Daudzfunkcionāls, Pulēšanas mašīnas, Slīpēšanas iekārtas |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Barcode | 501151864 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND DISC SUPERPRO 125/22.2 RUBI DRY