Product information
| Diametrs | 230 mm |
|---|---|
| Biezums | 2.6 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.7 kg |
| Apstrādes materiāls | Betons, Ģipškartons |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 7 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6650 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Makita Comet Rapid, 230 mm x 22.23 mm x 2.6 mm |
| Barcode | 501079436 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND DISC 230MM FOR CONCRETE/STONE