DIAMOND CUTTING DISC 250X1.8X25.4 EC-110
€18,80
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 250 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.8 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Cedima |
| Iekšējā cauruma diametrs | 25.4 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Akmens plāksnes, Flīzes, Keramika, Klinkera |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots griešanai: Sauss, Slapjš. Maksimālais ātrums minūtē: 12200 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501713109 |
High quality and durable diamond cutting disc Cedima - for cutting stone tiles. Disc size: 250x1.8x25.4mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND CUTTING DISC 250X1.8X25.4 EC-110