Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 2.3 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Turbo |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | Diamond D125 |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Keramika |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 10 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 12250 apgr./min. Piemērots griešanai: Sauss |
| Barcode | 501909477 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIAMOND CUTTING DISC 125X22.23MM BOSCH