DEWALT DCBP034-XJ 1.7AH POWERSTACK BATTERY
€57,71
Out of stock
Product information
| Instrumentam | Universāls |
|---|---|
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 1700 mAh |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCBP034 |
| Svars | 0.36 kg |
| Savietojamie ražotāji | DeWalt |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 12 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502424083 |
The DEWALT POWERSTACK™ compact battery is 50% more powerful, 25% more compact, and 15% lighter.
This battery has a shock-resistant rubber base and uses revolutionary pouch battery technology that provides twice the lifespan.
Our most powerful, compact, and lightweight battery designed for easy access to tight spaces without sacrificing performance is compatible with 18 V tools and chargers.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DEWALT DCBP034-XJ 1.7AH POWERSTACK BATTERY