CUTTING DISK FOR STAINLESS STEEL 125X22X1
Product code: 500556658
€1,06
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.03 kg |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Barcode | 500556658 |
- Suitable for hand-held angle grinders.
- Maximum peripheral speed: 80 m/s (depending on the RPM and disk diameter).
- Fe/S/Cl < 0.1%.
- The thin Rapido disk offers many benefits: fast and clean cutting with minimal effort,
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTING DISK FOR STAINLESS STEEL 125X22X1