CUTTING DISK 125X22X1.6 MM, FOR METAL
Product code: 500556644
€0,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1.6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.042 kg |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 0.042 kg. Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Barcode | 500556644 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTING DISK 125X22X1.6 MM, FOR METAL