CUTTING DISCS FOR STAINLESS STEEL 125X22X1.6
Product code: 500556743
€0,69
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1.6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.045 kg |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 500556743 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTING DISCS FOR STAINLESS STEEL 125X22X1.6