CUTTING DISC 115 X 1.2 WA60T INOX/STEEL
Product code: 500220798
€0,41
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1.2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13290 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 0.025 kg |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 0.025 kg. Maksimālais ātrums minūtē: 13290 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Barcode | 500220798 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTING DISC 115 X 1.2 WA60T INOX/STEEL