Product information
| Platums | 100 mm |
|---|---|
| Sari | Sintētisks |
| Rokturis | Plastmasas |
| Suka paredzēta | Universāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Otas |
| Zīmols | Anza |
| Biezums | 20 mm |
| Saru garums | 60 mm |
| Forma | Loka |
| Barcode | 501078570 |
| Durable, with a large capacity. The brush leaves clean strokes, allowing for perfect results. |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CURVED BRUSH ANZA 100 MM X 60MM