Product information
| Platums | 150 mm |
|---|---|
| Garums | 0.15 m |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Poliesters |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Mērķis | izolācijai |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Platums: 150 mm. Garums: 0.15 m. Krāsa: Zaļa. Materiāls: Poliesters. Skaits: 16. Diametrs: 30 - 70 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Apavu tīrīšanas restīte Aco Vario 01213, alumīnijs, gumija, 60 cm x 40 cm |
| Barcode | 501980448 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUFF VINCENTS HIDROTAPE T150 D30 -70