CORNER BRACKETS 90X90X65X2.5 REINFORCEMENT
€0,90
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 90 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Pastiprināts | Jā |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums. Garums: 90 mm. Platums: 90 mm. Augstums: 65 mm. Biezums: 2.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501897875 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORNER BRACKETS 90X90X65X2.5 REINFORCEMENT