CORNER BRACKET 60 X 60 X 90 X 2.0 MM 50G.
€0,56
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Platums | 60 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 502214102 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORNER BRACKET 60 X 60 X 90 X 2.0 MM 50G.