Product information
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 90 mm |
|---|---|
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 40 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCS369N-XJ |
| Svars | 1.43 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Kustību skaits minūtē | 2800 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502245955 |
CORDLESS RECIPROCATING SAW DEWALT DCS369N-XJ, 18 V
The universal DCS369 combines XR performance and durability with a smaller, lightweight body, providing excellent runtime, power, and versatility for a wide range of professional applications. Blank housing, batteries, and charger sold separately.
Additional Features
Greater balance and ease of use due to the central location of the motor LED light for improved visibility of the cut line and workpiece Intelligent variable speed trigger and lock-off switch for quick controlled cutting and enhanced job safety Brushless motor provides improved runtime and durability.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS SABBATH SAW DCS369N-XJ 18V