CORDLESS HEDGE TRIMMER ISIO 3 SET 3.6V + GLOVES
€51,95
Pieejams uzreiz
Product information
| Šķēru tips | Akumulatora |
|---|---|
| Svars | 0.55 kg |
| Sliedes garums | 12 cm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Regulējams rokturis | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora zāles un krūmu šķēres |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | ISIO 3 |
| Garums | 12 cm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Attālums starp asmeņiem | 0.8 cm |
| Akumulatora kapacitāte | 1500 mAh |
| Akumulatora spriegums | 3.6 V |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 50 min |
| Uzlādes laiks | 210 min |
| Naža maksts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Uzlādes līmeņa indikators. Anti-Blocking sistēma |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Barcode | 502374906 |
CORDLESS HEDGE TRIMMER BOSCH ISIO 3 060083310A
-
Compact and ergonomic shape with an exceptionally light weight.
-
Anti-lock system - electronic sliding force adjustment system.
-
Li-Ion battery - more power, faster charging, greater capacity.
-
Rubberized and textured handle surface.
-
LED indicator shows when the battery is discharged.
-
High-quality, precise blade.
-
With one charge, it can work for up to 50 minutes.
-
Charging level indicator. Anti-lock system. Operating time up to 50 min, charging time 3.5 hours.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS HEDGE TRIMMER ISIO 3 SET 3.6V + GLOVES