CORDLESS CHAIN SAW MAKITA DUC254Z 18V 25CM Z-SERIES
€194,21
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 2.8 kg |
|---|---|
| Sliedes garums | 25.6 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Produkta veids | Akumulatora ķēdes zāģi |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | DUC254Z |
| Spriegums | 18 V |
| Ķēdes biezums | 1.1 mm |
| Ķēdes posmi | 3/8" |
| Maksimālais motora darbības ātrums | 1440 rpm |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Ķēdes eļļas tvertnes ietilpība | 0.14 l |
| Maksimālais ķēdes ātrums | 24 m/s |
| Ķēdes nospriegojums | Sānu |
| Anti-vibrācijas sistēma | Jā |
| Roktura vibrāciju līmenis | 3.1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103.2 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Zāģa sliede, Zāģis, Ķēde |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ķēdes zāģa tips: Akumulatora ( nav iekļauts) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502017121 |
CORDLESS CHAIN SAW MAKITA DUC254Z, WITHOUT BATTERY
-
Powerful brushless motor
-
Torque boost mode
-
Chain speed 1440 m/min
-
Lightweight design
-
Ring and top handle layout, ideal for climbing
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS CHAIN SAW MAKITA DUC254Z 18V 25CM Z-SERIES