Product information
| Platums | 42 mm |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojuma tips | Vītņveida |
| Savienojumu skaits | 2 |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Fiskars |
| Augstums | 116 mm |
| Diametrs | 12.5 - 19 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 12.5 - 19 mm. Materiāls: plastmasa. Savienojuma tips: vītņveida. Filiāļu savienotāju skaits: 2. Izmēri: 42 x 68 x 116 mm. Svars: 0.027 kg |
| Barcode | 502044166 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONNECTOR TAP 1/2-3/4 FISKARS