Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Platums | 60 mm |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Savienojumu skaits | 4 |
| Produkta veids | Sadalītāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 115 mm |
| Papildus informācija | Četri manuāli vadāmi kanāli. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502007838 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONNECTOR FOR TAP 4 2 HOSES HAUSHALT