Product information
| Jauda | 2200 W |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 90 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 330 |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Nuair |
| Modelis | 90V |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 1480 rpm |
| Kompresora motora tips | Iesmērēts |
| Garums | 615 mm |
| Platums | 510 mm |
| Augstums | 1135 mm |
| Svars | 65.5 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502239023 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COMPRESSOR 28GY504NUA508 90L 2.2KW