Product information
| Garums | 80 mm |
|---|---|
| Platums | 140 mm |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Domax |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Augstums | 80 mm |
| Papildus informācija | Augstums: 80mm. Garums: 80mm. Platums: 140mm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502108854 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COLUMN SUPPORT REG 80X140 H80 D20