Product information
| Garums | 270 cm |
|---|---|
| Platums | 95 cm |
| Augstums | 95 cm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Produkta veids | Dēstu kastes |
| Zīmols | Garden Center |
| Kolekcija | - |
| Modelis | J01508GW |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Svars | 4.9 kg |
| Platība | 2.57 m² |
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Pārklājuma materiāls | Polietelēns |
| Arku skaits | 4 |
| Logu skaits | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 3 logi Iepakojuma izmērs: 270x95x95 cm, Svars: 4.9kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501055261 |
COLD FRAME GARDEN CENTER J01508GW, 2700 MM X 950 MM X 950 MM
GARDEN CENTER J01508GW - a house-shaped plant nursery with three opening windows - is an excellent choice for growing various plants. The dimensions of this nursery are 270x95x95 cm. The nursery frame is durable and stable, made of a robust metal alloy, and the cover is made of reinforced polyethylene. The windows can be opened and closed with a zipper. The planter is lightweight and easy to move to another location.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COLD FRAME J01508GW 270X95X95 3WINDOWS