Product information
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 80 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta veids | Dārza tuneļi-siltumnīcas |
| Zīmols | Garden Center |
| Kolekcija | - |
| Modelis | A00913M |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Svars | 0.9 kg |
| Platība | 2 m² |
| Arku skaits | 5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Iepakojuma izmērs: 62x2x62cm, Svars: 0,91kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502005605 |
GREENHOUSE FOR BEDS GARDEN CENTER A00913M, 2500 MM X 800 MM X 300 MM
GARDEN CENTER A00913M is an excellent choice for creating a suitable environment for your plants' development, protecting them from frost, birds, and other potentially harmful factors. It is like a small 2.5 m long greenhouse with a metal frame that can be placed on the surface of a garden or flower bed. The transparent cover ensures optimal heat and light transmittance and retains the moisture needed for plants.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COLD FRAME FOR BEDS 250X80CM A00913M