Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC4X6 |
| Garums | 16 mm |
| Platums | 1.6 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 4 - 6 mm |
| Barcode | 501753970 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS CABLE NC4X6 WHITE 20PCS