Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF7 x 14 |
| Garums | 18 mm |
| Platums | 7 mm |
| Materiāls | Metāls, Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 7 - 14 mm |
| Papildus informācija | Forma: Plakans |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501753966 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS CABLE CHF7X14 WHITE 50PCS