Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF4.7 x 7 |
| Garums | 17 mm |
| Platums | 1.8 mm |
| Materiāls | Metāls, Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 4.7 - 7 mm |
| Barcode | 501753956 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS CABLE CHF4.7X7 WHITE 100PCS