Product information
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Gardena |
| Darbības zonas platums | 38 cm |
| Svars | 1 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502091809 |
For digging, loosening, and moving soil
The GARDENA ClassicLine pointed spade will be an excellent helper for digging, loosening, and moving soil.
Ergonomic D-shaped handle
Thanks to the D-shaped handle, it is easy to work with the spade in any position.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLASSICLINE POINTED SPADE