Product information
| Materiāls | Alumīnijs, Gumija |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | - |
| Garums | 5 cm |
| Platums | 30 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs, Gumija. Krāsa: Melns. Garums: 500 cm. Platums: 30 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501711408 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CHIMNEY PIPE TRIM BRIKO 30X500 BLACK