Product information
| Svars | 3.3 kg |
|---|---|
| Sliedes garums | 30 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Produkta veids | Akumulatora ķēdes zāģi |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCM565P1-QW |
| Spriegums | 18 V |
| Ķēdes biezums | 11 mm |
| Ķēdes posmi | 3/8" |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora kapacitāte | 5 mAh |
| Uzlādes laiks | 300 min |
| Ķēdes eļļas tvertnes ietilpība | 0.12 l |
| Ķēdes nospriegojums | Automātiskā |
| Anti-vibrācijas sistēma | Nē |
| Roktura vibrāciju līmenis | 3.5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96.5 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Akumulators, Zāģa sliede, Ķēde |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Akumulators komplektā (5mAh, 18V). Uzlādes laiks 300 min |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502012968 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CHAIN SAW DCM565P1 18V 5.0AH 30CM