Product information
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Cermax |
| Modelis | CE40 ANTRACITE |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 0,56 l : 2 kg |
| Patēriņš | 1,1 kg/dm³ |
| Lietošanas laiks | 90 min |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500550701 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
More from Ceresit
Write a review
Write a review for: CERESIT ELASTIC CE40 13 2KG