Product information
| Svara ierobežojums | 250 kg |
|---|---|
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Svars | 9 kg |
| Platformas garums | 22 cm |
| Platformas platums | 35 cm |
| Produkta veids | Ratiņi |
| Zīmols | Okko |
| Riteņu skaits | 2 |
| Platums | 465 mm |
| Augstums | 1180 mm |
| Salokāms | Nē |
| Papildus informācija | Platums: 465 mm. Augstums: 1180 mm. Platformas platums: 35 сm. Platformas garums: 22 сm. Svars: 9 kg. Maksimālā slodze: 250 kg. Pieejams rezerves ritenis: 000051139087 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501711124 |
Hand carts for transporting large and heavy items weighing up to 150 kg. Metal frame, wheels with pneumatic tires. Cart dimensions 118 x 54 x 47 cm. Platform surface 35 x 22 cm. Cart weight 9 kg.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CARTS FOR TRANSPORTING 250KG