Product information
| Garums | 41 cm |
|---|---|
| Platums | 78.2 cm |
| Augstums | 83.8 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Jā |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Kolonnu skaits | 3 |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa, Metālu sakausējums. Krāsa: Melns. Ar riteņiem: Jā. Plauktu skaits: 3 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502205345 |
Powerful and practical tool carts. The carts are convenient for storing and transporting tools. Cart dimensions: 83.8 x 41 x 78.2 cm. It has 4 wheels. The carts are black.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CART D.R.+CART. 838X410X782MM