CABLE CHANNEL FOR FLOORS LPO 50X15 BROWN
€5,07
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 1.5 cm |
| Platums | 5 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111348 |
| Papildus informācija | Augstums: 15 mm. Materiāls: Polivinilhlorīds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501920499 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CHANNEL FOR FLOORS LPO 50X15 BROWN