Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 140 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Sijas uzgalis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 18 |
| Papildus informācija | Garums: 140 mm. Platums: 100 mm. Biezums: 2 mm. Materiāls: galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500878817 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSKURPE 100X140X2.0 ZN