Product information
| Krāsa | Brūna krās., Zaļa krās. |
|---|---|
| Materiāls | Koks, Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdas mazgājamās birstes |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 230 mm |
| Platums | 500 mm |
| Ar rokturi/kātu | Nē |
| Saru garums | 25 mm |
| Sukas izgatavošanas materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar ļoti cietiem sariem |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500534985 |
York 0030 wooden sweeping brush 000050100708

Wooden sweeping brush
- it has very hard fibers that cope perfectly with the toughest dirt
- perfectly suitable for sweeping garages and warehouses
- the brush is especially suitable for cleaning hard surfaces that are scratch-resistant - streets, sidewalks, cobblestones
- the brush has a hard plastic thread - excellent for a wooden or plastic handle
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSH OKKO 0030 SHARP