Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Stieples | Maza tērauda, Tērauda |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | Makita |
| Stieples diametrs | 0.5 mm |
| Svars | 0.375 kg |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12500 rpm |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Komplekts | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savienojums: M14. Stieples diametrs 0.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500866779 |
Application: steel, manufacturing, automotive, rust removal, edge leveling, welds.
Characteristics: wire brush for aggressive effect.
Ideal solution for weld cleaning and other aggressive applications.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSH D125