Product information
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Garums | 6.3 mm |
| Platums | 10 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Pielietojums: Universāls. Daudzums: 2 gab. Izmērs: 6.3 x 17 x 10 mm |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501999660 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSH 30-06-011-H