Product information
| Svars | 17 kg |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Sitieni minūtē | 0 - 2000 |
| Trieciena enerģija | 47 J |
| Produkta veids | Atskaldāmie āmuri |
| Zīmols | Scheppach |
| Apgriezieni / minūtē | 0 rpm |
| Patronu tips | Cilindriski urbšanas biti |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Nē |
| Griešanās funkcija | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500975801 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BREAKER HAMMER AB1600 1600W 50J 17KG