Product information
| Garums | 38 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 28 mm |
| Produkta veids | Nozaru griezēji |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | HG0200 |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Griešanas diametrs: Līdz 28 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501734174 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRANCH TRIMMER HG0200