Product information
| Garums | 38.6 cm |
|---|---|
| Platums | 1.8 cm |
| Augstums | 39 cm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502278641 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX HOLDER KBBS4040 386X18X390