BOX DISTRIBUTION OL.10003 153X98X70 (6-24)
€0,80
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | OL.10003 |
| Garums | 15.3 cm |
| Platums | 9.8 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Komplekts | Vāciņš un skrūves |
| Barcode | 502119637 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX DISTRIBUTION OL.10003 153X98X70 (6-24)