Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Technova |
| Moduļu skaits | 4 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 94 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 120 x 200 x 94 mm. Aizsardzība: IP40 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Moduļu panelis Technova, zemapmetuma, IP40, 14 mod., balta krās. | Parastā cena< |
| Barcode | 501733509 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOX DISTRIBUTION INSTALLABLE IP40 4 MOD